.

.

COLORFULBOY Садови за Храна Typesetting Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Црно Бел Ѕид Слика Кујна Оркестарот

COLORFULBOY Садови за Храна Typesetting Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Црно Бел Ѕид Слика Кујна

DEN 198.00
DEN 253.44
-22 %
Количина на стоки


Карактеристики : Еко-Пријателски Памук Платно-Водоотпорен , Силна Навремено Отпор Никогаш Не Исчезнат, Може Да Се Избрише
Запечатено Пакување : Висока Јачина На Хартија Цевка
Дома Декор : Дневна Соба Оркестарот ,Детска Соба Оркестарот, Спална соба Оркестарот, Студија Декор,Канцеларијата на Оркестарот ,Ресторанот и Кујната Оркестарот така натаму
Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
ако мислите дека квалитетот проблем, пакет оштетени, производ изгубени, боја проблем или на друг начин ненормално, ве молиме контактирајте ме во секое време. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Транспорт Безбедност : нашата редовно ви испрати логистика информации, Секогаш бидете сигурни дека можете да се знае состојбата на добар
Пакети ќе биде предаден во рок од 24 часа (Освен празници)предмети
ќе биде испорачуван Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал ,Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе се справи во време
COLORFULBOY Садови за Храна Typesetting Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Црно Бел Ѕид Слика Кујна Оркестарот
Материјал : Еко-Пријателски Памук Платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка:
No
Предмети:
Уште живот
Број На Модел На:
20170802176-n
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
боја:
Црна и Бела
Материјал:
Памук Платно
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
уникатен подарок:
Подароци За Семејството Или Пријателите
поп-арт:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери
платно уметност:
Ѕид Уметност Постери И Цртежи
нордиските постер:
Ѕид Слики Нордиските Стил Дома Декор
Дома декорација:
Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор
R

Тие исто така купуваат со овој производ