.

.

100pcs3Colors Круг Лизгачот Монистра Светецот Свети Бенедикт на Nursia Патрон Против Злото Медал Мушка Одговара Појас врвка за околу Рака Нараквици L1793

100pcs3Colors Круг Лизгачот Монистра Светецот Свети Бенедикт на Nursia Патрон Против Злото Медал Мушка Одговара Појас врвка за

DEN 571.00
DEN 815.52
-30 %
Количина на стоки


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : цинк легура(без олово)
14x14mm дебелина : 5mm дупка : 11 X2mm
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.39 3 инчен Количина : 100 компјутери
Како можам да го користам мојот забава?
chlick овој линк за да добие помош
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
L1793
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Блескава Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
2.3g
R

Тие исто така купуваат со овој производ