.

.

Многу 10pcs Мини Вратот Тркала Ролери се Соочуваат со Релаксирачка Масажа Тенки и Дебели Лицето Слабеење Убавина Massager Чешлање Алатки

Многу 10pcs Мини Вратот Тркала Ролери се Соочуваат со Релаксирачка Масажа Тенки и Дебели Лицето Слабеење Убавина Massager Чешлање

DEN 431.52
Количина на стоки

Опис : Состојба : Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : АБС Боја : како фотографија покаже Целна област : Лицето, Вратот Тема : Безбедно,стилски и лесен за употреба Пакетот Вклучува : 10x Лицето massager (доаѓаат со мало пакет) Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта. со следење на број може да се следат пакет statu. тоа е безбедност на безбедно товар. Превозот време е за 2050 дена. Како резултат на различни земји' политики и временски и други причини. испратени до diffrent земја ,превозот време ќе биде diffrent. Има било какви прашања. ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку али порака. ви благодариме! Повратни информации : Остави негативен фидбек е не може да го реши проблемот. Постојат многу, многу повеќе позитивни начини да фаза на оваа за добра комуникација ве Молиме да испрати порака до нас преку Aliexpress. ние ќе се обидеме нас најдобро да го решите вашиот проблем. ви благодариме! За Даноци : Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Бидејќи сопствени правила се различни во секоја земја, тарифи и акцизите и даноците не се наша одговорност и ние не сме квалификувани да одговори на прашања на оваа тема. Ве молиме истражување во вашата земја тарифи и увоз акцизите и даноците пред купување.

Приклучок Тип:
Со Мало Пакет
Бренд Име:
Banggood
врска:
Десктоп
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
Никој
Излезниот Напон:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ