.

.

Трговија на големо DIY Накит Материјал Резерви на Злато/Сребрена 7mm Метал Изолација Дупка Шарм Монистра Додатоци За Perle Изработка на Накит

Трговија на големо DIY Накит Материјал Резерви на Злато/Сребрена 7mm Метал Изолација Дупка Шарм Монистра Додатоци За Perle Изработка

DEN 472.80
Количина на стоки

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на Метал Spacer Шарм Монистра За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : трговија на Големо и Монистра Накит Наоди Материјали Микро Отвори Кубни Циркони 7mm Круг Метал Spacer Монистра DIY Монистра Накит Додатоци Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 7mm*7mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Објектот тежина : 1.2 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

Објектот Дијаметар:
10 pieces, 20 pieces
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Тежина:
0.5g
Број На Модел На:
Везана Spacer Монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUYA
Име на производ:
Злато/Сребрена 7mm Метал Изолација Дупка Шарм Монистра Додатоци
Материјал:
Бакар+Циркон PZ0176
боја:
Злато, Злато Се Зголеми, Бело Злато, Пиштол Црн Метал
Дупка со ГОЛЕМИНА:
3.2 mm
монистра големина:
7.0 MM
Кристали:
ААА Австриската Кристали Кубни Циркони
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра:
Шарм Spacer Метал Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Природен Камен Perle Нараквици Ѓердан DIY Одлуки
R

Тие исто така купуваат со овој производ