.

.

WT-JP030 WKT 2018 Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Pendant 24K Метал Позлатен Природната Форма Накит Шарм

WT-JP030 WKT 2018 Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Pendant 24K Метал Позлатен Природната Форма Накит Шарм

DEN 1008.00
Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-JP030 WKT 2018 Нови Пристигнување Мода Труба Школка Ѓердан Pendant 24 K Метал Позлатен Природната Форма Накит Шарм
Точка Законик :
WT-JP030
Материјал : Труба Школка,Месинг со Злато позлатен
Големина на :
Прибл.7*50mm
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishable
Повеќе Дизајни :
синџирот без синџир само конектор,ако треба,ние може да ја обезбеди за вас.
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Испрати По Случаен Избор
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој,Бакар
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WT-JP030
Приврзоци Тип:
Круг
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Труба Школка
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Школка
Компатибилност:
Никој
Функција:
Труба Школка Конектор
Метали Тип:
месинг со злато позлатен
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ