.

.

Топла Suorin Воздух Дополнителен Комплет со Вграден-во 400mAh Батеријата со Бесплатен Дар Dustproof Кожа Покрие Max 15W Излез Vape Комплет Pod Мо

Топла Suorin Воздух Дополнителен Комплет со Вграден-во 400mAh Батеријата со Бесплатен Дар Dustproof Кожа Покрие Max 15W Излез

DEN 1316.64
Количина на стоки


Suorin Воздух Дополнителен Комплет 400m Ah со Dustproof Кожа Капак ( бесплатен дар )
Производ Вовед
Suorin Воздухот е нов се-во-еден уред со модерен стил. Тоа доаѓа со 400m Ah батеријата и 2ml кертриџ. На Suorin Воздух карактеристики на-исклучување, индикатор за светло и refilling дизајн. Тоа е добар избор за вас да носите секаде и насекаде. Достапен во 6 бои.
Параметри
Големина : 86(H) x 43(L) x 8(W) mm Капацитет : 2ml капацитетот на Батеријата : 400m Ah Отпор : 1.2 ohm Моќ : 16 W
Тоа доаѓа со
1 x 400m Ah батеријата 1 x 2ml патрон 1 x USB кабелот 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Dustproof Кожа Капак( бесплатен дар )
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети
Тоа не доаѓа со течности, треба да се купи одделно. Тоа не мора "ФОЛКСВАГЕН" или VT функција.
Карактеристики
Преносни големина 400m Ah батеријата и 2ml кертриџ Моќ индикатор светлото на-исклучување на уредот преку Микро-USB
Како работи : Вметнете кертриџ во батеријата. И вклучете ти се префрлите на страната. Станува вашиот отворот како и вкус мотор кој овластувања Suorin Воздух. Без копчиња. Само се подготви за се тоа се случува.
Моќ индикатор светлото : Тоа ќе се работи кога корисникот vaping со тоа. Сина светлина се залага за високо енергетско ниво, додека Црвено светло за ниско енергетско ниво.
Како да се наплатат тоа : Само поврзете го микро usb порт за полнење на тоа. Тоа ќе биде целосно наполнета во 30 минути.
Гаранција
3 месеци од Suorin Воздух батеријата. Ве молиме проверете Гаранција Политика.

Тип:
со батеријата
екран:
No
Бренд Име:
Suorin
Фирмверот Upgradeable:
No
Број На Модел На:
Suorin Воздух Дополнителен Комплет
Материјал:
Пластични
Компатибилен Модел:
Suorin Комплет
Номиналниот Капацитет:
USB полнач:
Yes
Изглед:
кутија форма
Големина:
86(H) x 43(L) x 8(W) mm
Капацитет:
2ml
Батеријата:
400mAh
Отпорот:
1.2 ohm
моќност:
16w
бесплатен подарок:
Dustproof Кожа Маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ