.

.

Самоубиец Јакна 2017 Пролет, Есен Мода Се Мажи Јакна Polit Outwear Мажите Војска Зелена Секојдневен Бејзбол Јакна Бренд Veste Homme

Самоубиец Јакна 2017 Пролет, Есен Мода Се Мажи Јакна Polit Outwear Мажите Војска Зелена Секојдневен Бејзбол Јакна Бренд Veste

DEN 685.00
DEN 1343.04
-49 %
Количина на стокиНие ги користиме НИ големина,обично 1 големини помала од вообичаената НАС/Европски големина.
E. g : US/Евра S=сега НИ M; НИ/Евра M=сега L
Ако не сте сигурни за големина (се Однесува на купувачите на повратни информации)
Ве молиме кажете ни висина /тежина /градите /ракав /рамо/ половината.


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Памук
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
JK001
Бренд Име:
zemtoo
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Бамбус Влакна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Манжетната Стил:
Rib ракав
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
боја:
морнарица,armygreen,црвена,црна
Одговараат на:
мажите,момче,машки
Стил:
cusal,спорт,Лабава
Декорација:
патент и џеб
Вратот:
О вратот
Сезоната:
пролет,есен и зима
Име:
самоубиец јакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ