.

.

CKAHSBI Велосипедизам Гаќи Про Тим Жените Женски Брз Сува Велосипед Велосипед Поместена Точка Шорцеви долна облека Дама Спорт Кратко Девојка Panty

CKAHSBI Велосипедизам Гаќи Про Тим Жените Женски Брз Сува Велосипед Велосипед Поместена Точка Шорцеви долна облека Дама Спорт

DEN 406.00
DEN 427.20
-5 %
Количина на стоки


Големина : S, M, L, XL, XXL Применливи пол : Женски Функција : дише Применливи сцена : возење Производот Категорија : брзо сушење панталони Применливи возраст : возрасни ДОБРЕДОЈДЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ова е нашата продавница линк : LJA продажба на мало и големо на продавници https : //www.aliexpress.com/store/1141045 Големина на табелата, Големина/cm Половината Страна копнее Бедрото S 58 8 22 M 64 8 23 L 68 8.5 24 XL 72 9 25 XXL 74 9 26 Информации : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел
2)друг компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време. Големина на & Гаранција за Квалитет на Секој еден од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Пет ѕвездички Повратни информации на Барање на Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа и да го оставите Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме . Превозот ? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. ? Ние Брод на Светот, ? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Плаќање ? Ние прифаќаме alipay тука. ? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др Гаранција и Гаранција ?12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци. Други Политики ?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА ? П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. ? П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
CKAHSBI
Број На Модел На:
H164
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Женски
Функција:
Дише
Применливи сцена:
Јава
Производот Категорија:
брзо сушење панталони
R

Тие исто така купуваат со овој производ