.

.

S925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци За Жените Sapphire Скапоцен Камен Clavicle Синџир Парична Казна Накит Едноставна Pendant Сина Colar Bijoux

S925 Фунта Сребрен Ѓердан Приврзоци За Жените Sapphire Скапоцен Камен Clavicle Синџир Парична Казна Накит Едноставна Pendant

DEN 882.00
DEN 1356.48
-35 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Pendant Големина:
Nekclace
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Sapphire
Број На Модел На:
ѓердан приврзоци
Бренд Име:
l&zuan
Сертификат Број:
Pendant
is_customized:
Yes
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Тип На Pruduct:
ѓердан приврзоци
Материјал:
S925 Фунта Сребрен Накит
Главниот Камен:
Sapphire
Пол:
ѓердан за жени
боја:
Сина
Стил:
Трендовски Накит
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Услуга:
Пад на превозот
Парична Казна Накит:
clavicle синџир
Pendant:
COLAR
R

Тие исто така купуваат со овој производ