.

.

2018 Лето Нови Велур LeatherWomen Заковки Сандали Станови Занитвам Влечки Мода Жена Глуждот Заврши Чевли Големина 36-41

2018 Лето Нови Велур LeatherWomen Заковки Сандали Станови Занитвам Влечки Мода Жена Глуждот Заврши Чевли Големина 36-41

DEN 2640.00
DEN 4061.28
-35 %
Количина на стоки


добредојдовте на нашата продавница
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања!

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Тока Рака
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сандала Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
Boldees
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ