.

.

Акрилик Черепот Монистра Перење Шарени АЗ Срцето Писмо Монистра За Накит Одлуки Врвен Квалитет Среќен Дете Хривнија Додатоци

Акрилик Черепот Монистра Перење Шарени АЗ Срцето Писмо Монистра За Накит Одлуки Врвен Квалитет Среќен Дете Хривнија Додатоци

DEN 109.00
DEN 141.60
-23 %
Количина на стоки


Акрилик Черепот Монистра Перење Шарени АЗ Срцето Писмо Монистра За Накит Одлуки Врвен Квалитет Среќен Дете Хривнија Додатоци торба торба торба торба За боја Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината. Слики и предмети, доколку постои мал боја разлика, сакам да биде сфатено. Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој клиенти'hand. Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
45g
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Обликот:
Срцето
Ефект:
перење
посебни:
Значењето на среќа
Стил:
Среќно
Материјал:
Заштита на животната средина
Предности:
фабриката штекер,евтини,висок квалитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ