.

.

WSFS Топла 220/240V AC Серпентина DPDT Моќ Реле MY2NJ 8 Pin w Штекер База

WSFS Топла 220/240V AC Серпентина DPDT Моќ Реле MY2NJ 8 Pin w Штекер База

DEN 103.68
Количина на стоки


Име На Производ : Моќ Реле + Приклучок;
Реле Модел Бр.
: MY2 NJ;
Материјал : Пластика
Боја(надворешен) : Црна, Јасно Сино;
Серпентина Напон : AC 220-240 V
Контакт Напон : 5 A 240 V AC,5 A 28 V DC;
Основната Големина : 7 x 22 x 29mm/ 2.8" x 0.87" x 1.1" (L*W*H)
Реле Големина : 35 x x x x 27 x x x x 20mm/ 1.4" x 1.06" x 0.79" (L*W*H);
Завртка Количина : 8
Тежина : 56g;
Пакет Содржина : 1 x Моќ Реле,1 x Socket

is_customized:
Yes
Употреба:
Авто
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
SZGH-WSFS-I005955
R

Тие исто така купуваат со овој производ