.

.

ShanFu Жените Нето Rosette Brooch Декорација Мушка Пердув Fascinator Свадба Невестата Чај Партија SFB6439 12pcs/многу

ShanFu Жените Нето Rosette Brooch Декорација Мушка Пердув Fascinator Свадба Невестата Чај Партија SFB6439 12pcs/многу

DEN 2231.52
Количина на стоки


Shan Fu Жените Нето Rosette Brooch Декорација Мушка Пердув Fascinator
Свадба Невестата Чај Партија SFB6439 12pcs/многу Gredit гарантира дека сите слики во вид на снимање,ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби
некои разлики и големината, исто така, постои 1 ~ 2cm грешка
за рачно measurment! вид преовладува. Пакет Содржина 12 × Fascinator
Ако у имате било какви проблеми кога у плати, ве молиме контактирајте aliexpress услуги на клиентите за помош
Откако вашата уплата е потврдена, ние ќе брод тоа во рамките на 12days.
Ние прифаќаме Кина Пост, DHL, EMS, Fedex, и e Packet (На САД), Correos Економија (За Шпанија)
Ако ви треба итна, ве молиме изберете брза испорака.
1.EMS обично трае околу 5-15 работни дена
2.DHL, Fedex обично трае околу 3-7 работни дена
3.e-Пакет обично трае околу 5-15 работни дена
4.Correos Економија обично трае околу 7-14 дена
5.Кина Пост Воздух Mail (Како на следната слика)
Вашето задоволство е она што ние се стремиме! Ние ќе направиме се во наша моќ да ја постигнат таа цел !!
Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ние љубезно ве замолиле
земете една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.
Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги.
Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција :
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да
се реши проблемот на ваше задоволство. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.
Речиси сите производи u може да се види во нашата продавница имаме на залиха! Ако некој не е во парк, ние ќе ги остават у порака.
ние си имаме свој фабрика во Кина, Yiwu, трговијата на Мало и на големо се сите добредојдени!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции!
Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 хо urs најмногу.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Шноли
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
SFB6439
боја:
бела,црна,сива,ivroy,црвена,fuchsia,морнарица
Повод:
Свадба,Забава,Коктел
Пакет Се Вклучени:
12 pc fascinator
Е Прилагодена:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ