.

.

снег цвет шема класичен рачно изработени од кожа врежани резба алатка,висок степен на кожа занает печат калапи алатка

снег цвет шема класичен рачно изработени од кожа врежани резба алатка,висок степен на кожа занает печат калапи алатка

DEN 1459.00
DEN 1535.52
-5 %
Количина на стоки


Големина : 10мм

Бренд Име:
Leane Creatief
Број На Модел На:
J786
Материјал:
Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ