.

.

Работи Плоча за 600 G1 739681-001 739681-501 697286-002 700629-001, превозот без батеријата Целосно Тестирани

Работи Плоча за 600 G1 739681-001 739681-501 697286-002 700629-001, превозот без батеријата Целосно Тестирани

DEN 4752.00
Количина на стоки


Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)
1. MLLSE е нашата компанија бренд, НЕ производството бренд.
2. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина.
3. Батеријата е забранета, точка. Ние ќе ги отстрани сите на батеријата пред пратката.
4. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт datas како стандард или консултирајте се со услуги на клиентите на прво место.
5. Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една.
6. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт).
7. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express.
8. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација.
9. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата.
10. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата.
100% Работи Плоча за 600 G1 739681-001 739681-501 697286-002 700629-001, превозот без батеријата Целосно Тестирани

Пристаништа:
usb 2.0
Меморија Тип:
DDR3
Чипсет:
H61
Тип Socket:
LGA 1150
Број На Модел На:
739681-001 739681-501 697286-002 700629-001
Бренд Име:
MLLSE
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Објектот Состојба:
Користи
Примена:
Десктоп
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Пакет:
Стандард
R

Тие исто така купуваат со овој производ