.

.

FILBAKE 1 BUC 15 Празнина Половина Круг Форма Силикони Торта Modle Печење Чоколадо Габи За Правење Мраз Пудинг Фондан Алатки

FILBAKE 1 BUC 15 Празнина Половина Круг Форма Силикони Торта Modle Печење Чоколадо Габи За Правење Мраз Пудинг Фондан Алатки

DEN 132.00
DEN 162.24
-19 %
Количина на стоки


Материјал : Храна Безбедно Силикони
Боја : Чоколадо
Големина : 20cm*10.4 cm*1.5 cm
Пакет Содржи : 1*Силиконски Калап
Месечината Форма DIY Чоколадо Мраз Пудинг Fandant Силиконски Калап
Температурата се движи од -40 до +230 °C. Безбедно да се користи во печки, микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи.
Еко-пријателски, не-токсични, без мирис, безопасни за здравјето.
Не-стап, флексибилен и лесно да се чисти.
Ознака : чоколадо мувла ,силиконски калапи ,торта се мувла , silicoen чоколадо алатки , печење алатки за чоколадо , торта
Тоа е најдобриот подарок за бебето или пријател .Калапот со висок квалитет.
Ако имате било какви се збуни за производот,ве молиме пишете ни.Ние ќе ви даде најдобар производ и услуга.

Бренд Име:
FILBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2760X
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Силиконски Калап Торта Алатки
Објектот:
Силиконски Калапи за Торта Декорирање
Обликот:
Половина Круг Во Облик На
Материјал:
Силиконски Калапи Чоколадо Габи,
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап
Додатоци Се Вклучени:
1* Голема Половина Круг Во Облик На Силиконски Калап За Печење
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
R

Тие исто така купуваат со овој производ