.

.

Чевли девојка партија принцезата 2017 есен мода црна СТП дијамант лак ниско-клуч принцеза чевли девојки танц чевли

Чевли девојка партија принцезата 2017 есен мода црна СТП дијамант лак ниско-клуч принцеза чевли девојки танц чевли

DEN 431.00
DEN 662.40
-35 %
Количина на стоки


Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
JIANDIAN
Пол:
Девојки
Пета Тип:
Ниско-револвер
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
пролетта и есента
R

Тие исто така купуваат со овој производ