.

.

Се КРИЕШЕ,2014~2017,Автомобил Стајлинг за XR-V Светлата,xrv,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,XRV главата светилка,VEZEL

Се КРИЕШЕ,2014~2017,Автомобил Стајлинг за XR-V Светлата,xrv,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,XRV главата светилка,VEZEL

DEN 22800.00
DEN 24000.00
-5 %
Количина на стоки


Се КРИЕШЕ,2014~2017,Автомобил Стајлинг за Vezel Светлата,xrv,увид,MDX,Пасош,ridgeline,пилот, Delsol,Vezel главата светилка,XR-V
1.Model1 : 201~2017 Vezel автомобил светла.
2.Model2 : 201~2017 Vezel автомобил светла.
===================================================================================================
светла додатоци :
35 W 12 V КРИЕШЕ СИЈАЛИЦА(Изборен 4300 K,6000 K,8000 K,Ако не ми кажете,ние ќе направиме се 6000 K)
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Температура На Боја:
ХОНДА VEZEL XRV
Wattage:
2014 to 2017year
Бренд Име:
Nobonn
Материјал Тип:
ABS и ал
Објектот Тежина:
1kg
Хонда Модел:
Граѓански
Граѓанско-Година:
2008,2006,2010,2011,2009
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ