.

.

ZHINI Топла Продажба Bowknot Крпа Лак Брошеви Жените Моден Дизајн Клипот До Иглички Јака Нови Шарм Тренди Партија Изјава Вратоврска Накит

ZHINI Топла Продажба Bowknot Крпа Лак Брошеви Жените Моден Дизајн Клипот До Иглички Јака Нови Шарм Тренди Партија Изјава Вратоврска

DEN 219.00
DEN 421.44
-48 %
Количина на стоки


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешки
Како екранот е различен, различни прилагодувања за снимање светлина и други причини, може да доведе до производ, имаат малку поинаква боја со слика.
Дизајн : Топла Продажба Bowknot Крпа Лак Брошеви Жените Моден Дизајн Клипот До Иглички Јака Нови Шарм Тренди Партија Изјава Вратоврска Накит

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZHINI
Број На Модел На:
жените накит
Материјал:
Ткаенини
Големина:
23*27cm
дизајн:
Клипот До Иглички Јака Нови Шарм Тренди Партија Изјава Вратоврска Накит
жените накит:
Партија/свадбена/ангажман
R

Тие исто така купуваат со овој производ