.

.

Персоналните Перница Покрие Ананас Лубеницата Писмо Риби Дома Спалната Соба Троседот Дом Канцеларија Лен Печати Декоративни Pillowcase

Персоналните Перница Покрие Ананас Лубеницата Писмо Риби Дома Спалната Соба Троседот Дом Канцеларија Лен Печати Декоративни Pillowcase

DEN 172.00
DEN 239.52
-28 %
Количина на стоки


Персоналните Перница Покрие Ананас Лубеницата Писмо Риби Дома Спалната Соба Троседот Дом Канцеларија Лен Печати Декоративни Pillowcase
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Слики Детали ве Молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Големина:
45x45cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
Број На Модел На:
Y9606
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Ананас лубеницата азбука риба
R

Тие исто така купуваат со овој производ