.

.

Европската Headband Turban Headwrap Џерси Заврзана Памук Вратоврска Мека Еластичен Девојка Headband 300pcs/многу

Европската Headband Turban Headwrap Џерси Заврзана Памук Вратоврска Мека Еластичен Девојка Headband 300pcs/многу

DEN 18144.00
DEN 20160.00
-10 %
Количина на стоки


Бебе Turban Headband за Девојка Коса Додатоци Бебе Врзување Чвор Headwrap Мода Памук Заврзана Headwrap
Не протриване. многу мека сјајна материјал.
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
Headband Големина : 8 см ширина, периметар за 37cm
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : 9 бои, покажуваат како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Magicfty
Пол:
Девојки
Име:
Бебе Turban Headband за Девојка Коса Додатоци
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Chiffon
material1:
Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ