.

.

Metting Joura Гроздобер Бохемски Етничка Племенски Бисер Рачно Изработени Цветни Еластична Ткаенина Headband Свадба Рачно Изработени Коса Додатоци

Metting Joura Гроздобер Бохемски Етничка Племенски Бисер Рачно Изработени Цветни Еластична Ткаенина Headband Свадба Рачно Изработени

DEN 115.20
Количина на стоки

Известување
Ако на превозот надомест е премногу,ве молиме порака ни да се прилагоди на превозот надомест!
бохемски бисер цвет headband
Опис : headband
материјал : бисер
позлата : никој
боја : крем
големина : 46cm

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
metting joura
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
SHB0108
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ