.

.

Автомобил Камион Моторни Автомобили висока тековната реле 12V 200A 2.4 W Континуирано тип Автомобилската реле автомобил релеи бесплатен превозот

Автомобил Камион Моторни Автомобили висока тековната реле 12V 200A 2.4 W Континуирано тип Автомобилската реле автомобил релеи

DEN 335.52
Количина на стоки


Употреба:
Авто
Теорија:
цврста состојба реле
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
12V 200A 2.4 W
Контакт Оптоварување:
Други
Заштита На Функција:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ