.

.

OKHOTCN Снег Golden Retriever Животинско Формулиран Сликарство Платно Сликарство Дома Ѕид Уметнички Слики 5 Панели Модерни Графики Постер

OKHOTCN Снег Golden Retriever Животинско Формулиран Сликарство Платно Сликарство Дома Ѕид Уметнички Слики 5 Панели Модерни Графики

DEN 383.00
DEN 672.00
-43 %
Количина на стоки


Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm
боја:
Формулиран
Бренд Име:
OKHOTCN
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Форма:
Во комбинација
Стил:
Класични
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ