.

.

Myfmat сопствени автомобили багажникот душеци товар лагер мат за ФОЛКСВАГЕН C-TREK scirocco R multivan Magotan Варијанта LAMANDO Сантана 2000/3000 трајни

Myfmat сопствени автомобили багажникот душеци товар лагер мат за ФОЛКСВАГЕН C-TREK scirocco R multivan Magotan Варијанта LAMANDO

DEN 4025.00
DEN 4236.48
-5 %
Количина на стоки


· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно-drived.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети. За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи.
3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не
4) на задното седиште партиција е 4/6 сооднос или не, или задното седиште е целиот дел.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.

Боја Име:
Кафеава, Црна, Жолта, Сива
Бренд Име:
Myfmat
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Pu
R

Тие исто така купуваат со овој производ