.

.

Детска Облека 2018 Кратко Sleeve Лето Стил Бебе Девојки Кошула +Шорцеви 2 парчиња Одговараат на Деца Облека Поставува roupas infantis menina

Детска Облека 2018 Кратко Sleeve Лето Стил Бебе Девојки Кошула +Шорцеви 2 парчиња Одговараат на Деца Облека Поставува roupas

DEN 186.00
DEN 186.24
-0 %
Количина на стоки


Совети : 1,Некои Дизајни со 1 или 2 clasps ,некои без било clasps.
2, постојат мали разлика помеѓу различни дизајни.
3,Етикети на некои модели се надвор ,за да се избегне повреда на babys' кожата.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Outerwear Тип:
Шорцеви
Бренд Име:
Unini-јун
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
YKT9.5
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover
R

Тие исто така купуваат со овој производ