.

.

10PCS/Многу ГОЛЕМА ЦЕНА за 25A РБС Цврста Состојба Реле AC-AC 80-250V AC ДО 24-380V AC

10PCS/Многу ГОЛЕМА ЦЕНА за 25A РБС Цврста Состојба Реле AC-AC 80-250V AC ДО 24-380V AC

DEN 2138.40
Количина на стоки

ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ & КОНТАКТ СО НАС НА :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена. Или, ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање. така купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите
компоненти, додатоци и прирачник вклучени . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите предмети ќе биде испратена навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата .99 /парче
ПИД дигитални RKC Температура Контролер Thermocouple/PT100 Текст,4-20m A Излез,Бесплатен превозот САД$ 15. НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не ја покривајте предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Затоа, ве молиме двојно
проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите.58 /парче
Dual Дигитални RKC ПИД Температура Контролер РЕКС-C400 со К thermocouple, Реле Излез US$ 17. Ние прифати lipay,Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука .
Доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. ПРЕВОЗОТ :
1.98 /парче
AC напон 220 V Температура Контролер RKC РЕКС-C700 Thermocouple/PT100 Текст Реле Излез 72*72mm US$ 16. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени.98 /парче
Freeshipping RKC Дигитални ПИД ТЕМПЕРАТУРА КОНТРОЛЕР Универзална Текст Реле Излез DIN 1/16 големина US$ 15.3 см
Слични Производи од нашата продавница : 10 PCS/Многу ГОЛЕМА ЦЕНА за 40 A FOTEK Цврста Состојба Реле ССР со Заштитна Знаме US$ 51.10 PCS/Многу ГОЛЕМА ЦЕНА за 25 A РБС Цврста Состојба Реле AC-AC 80-250 V AC ДО 24-380 V AC
Влезен напон : 80-250 VAC Излезен напон : 24-380 VAC Излез тековната : 25 A Работен напон : 250 V Големина : 5.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата
врати објектот. Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!
.

Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Заштитни
Бренд Име:
SINOTIMER
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
РБС-25AA
Теорија:
цврста состојба реле
димензија:
57.4 L*44.8 W*H 28.0
R

Тие исто така купуваат со овој производ