.

.

LEPAPILLION Срцето Шарм Кубни Циркони Ѓердан 925 Sterling Silver парична Казна Накит Pendant Ѓердани за Жените Мода Collares

LEPAPILLION Срцето Шарм Кубни Циркони Ѓердан 925 Sterling Silver парична Казна Накит Pendant Ѓердани за Жените Мода Collares

DEN 504.00
DEN 720.00
-30 %
Количина на стоки


Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Certificate Type:
CNAS
Пол:
Жените
Pendant Големина:
1.2cmX1.2cm
Метал Печат:
925,Фунта
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
LY-NC-4020
Бренд Име:
ЛЕ PAPILLION
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
Цирконот
боја:
роуз злато/sliver
Синџир должина:
45см+5cm(се прошири должина)
Тип:
collares
R

Тие исто така купуваат со овој производ