.

.

10pcs Рамен LED Par Светла 9x10w+30w RGB 3IN1 PAR Со Лет Случај DMX512 контрола диско светла професионални сцената DJ опрема

10pcs Рамен LED Par Светла 9x10w+30w RGB 3IN1 PAR Со Лет Случај DMX512 контрола диско светла професионални сцената DJ опрема

DEN 19430.00
DEN 21120.00
-8 %
Количина на стоки


9 X10 W+30w RGB 3 IN1 LED PAR
Име : 9 X10 W+30w par светлина
Влезен напон : AC90-245 V/50-60 Hz
Моќност : 120 W
Светла боја : RGB 3 IN1
Извор живот : 100000 часа
Светлина тело материјал : ABS
Боја : Црна
Леќа агол : 25 степени
Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата
Контрола : DMX512, господар-роб контрола, самоодни, гласовни
Канал : 3/6 канали
Производ големина : 220 X220 X60 MM

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
9x10w+30ww RGB 3in1
моќност:
70
Напон:
AC90-240V / 50-60HZ
моќност:
120W
Контрола:
DMX512, господар-роб контрола, самоодни, vo.
Моќ Кабел:
САД / ЕУ / AU / GB кабел
Канал:
3/6CH
Моќност:
Стави во
led агол:
25 степени
лет случај:
10 во 1
R

Тие исто така купуваат со овој производ