.

.

Автомобил-стил случај За Мицубиши Lancer ЕКС Спорт 2008-2015 Автомобил Не се Лизга Внатрешни работи првенство перница Вратата Мат случај за автомобил додатоци

Автомобил-стил случај За Мицубиши Lancer ЕКС Спорт 2008-2015 Автомобил Не се Лизга Внатрешни работи првенство перница Вратата

DEN 486.24
Количина на стоки


Luminated Против пролизгување Не се лизга Чаша Носителот Налепница Портата Слот Подлога Вратата Ритам Мат за Мицубиши Lancer ЕКС 2010-2015 8 Компјутери
1 : Количина : 8 Pcs По Поставување
2 : Примена : За Мицубиши Lancer ЕКС 2010~2015
3 : Боја : Црвена Сина, Бела
4 : Материјал : Гума
5.Функција : водоотпорен,флексибилни,без мирис,
Кога мојата цел ќе биде предаден, ќе згасне? Ве молиме да обрнете за вашата нарачка Средства на сметка ( во рамките на околу 12 часа), Тогаш ние брод од сите стоки, според редоследот одеднаш.
За фактура и текст? Ако треба да се покаже пониска цена на локалниот обичај, ве молиме контактирајте ме прво. Ние можеме да правиме како ви се допаѓа за сопствени поминува.
Можам да верувам на сликата објавено? Сите фотографии се 100% оригинални преземени од страна на нашата photogarphers. Бои може да се разликува поради варијации помеѓу компјутерски монитори поставување и голи очи во боја разлика.
Се врати и враќање на : Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Guaratee : 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тогаш ние ќе ги подобриме нашите услуги веднаш. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.
Ви благодариме за вашата цел и соработка со нашата искрена!

боја:
црвена, бела, сина
Бренд Име:
muchkey
Материјал:
Гума
Автомобил модел:
За Мицубиши Lancer ЕКС Спорт 2008-2015
R

Тие исто така купуваат со овој производ