.

.

Вулканска кал вшмукување црна маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Пилинг Црна Глава Третман на Акни на Лицето Care100g

Вулканска кал вшмукување црна маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Пилинг Црна Глава Третман на Акни на Лицето Care100g

DEN 416.00
DEN 527.04
-21 %
Количина на стоки


Вулканска кал вшмукување црна маска на Лицето Маска Нос Blackhead Смена Пилинг Пилинг Црна Глава Третман на Акни на Лицето за Нега на 100g*1

Тип На Објект:
Третман & Маска
Формулирањето:
Крем
Тип:
Пилинг Маска
Функција:
Масло-контрола,Навлажнувачки,Третман на Акни,Длабочина Надополнување
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
НЕМА.XXM62245
НЕТО-WT.:
100g
Бренд Име:
слики
Употреба:
Целото Лице
Карго број:
НЕМА.XXM62245
Ефикасноста:
анти-акни, длабоко чистење, намалување на порите, blackhead отстранување
Производот Категорија:
Кинење тип
Наменет За:
се во општа употреба
Спецификации:
Нормално спецификација
Гаранција За Квалитет Период:
Три години
Примена на кожата:
се во општа употреба
Нето содржина:
100g
R

Тие исто така купуваат со овој производ