.

.

Големина 6-10 Сосема Нова Мода Накит 10KT Бело Злато Исполнет Тркалезна Форма 5A Циркони CZ Жените Свадба Неколку Булчински Прстен Поставите Подарок

Големина 6-10 Сосема Нова Мода Накит 10KT Бело Злато Исполнет Тркалезна Форма 5A Циркони CZ Жените Свадба Неколку Булчински Прстен

DEN 612.00
DEN 1199.52
-49 %
Количина на стоки


Жените Прстен Големина : 5/6/7/8/9/10 Жените Метал : 10 KT Бело Злато Исполнет (Печат 10 KT) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 5mm*5mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА


Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Лице
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
FDCXCV
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
11mm
Метали Тип:
10KT Бело Злато исполнет
R

Тие исто така купуваат со овој производ