.

.

Петокрак Облик 30Pcs/Многу Лабава Spacer Шарм Накит Наоди Деца Дрвени Монистра 15MM DIY Злато/Sliver Боја на Дрво Монистра

Петокрак Облик 30Pcs/Многу Лабава Spacer Шарм Накит Наоди Деца Дрвени Монистра 15MM DIY Злато/Sliver Боја на Дрво Монистра

DEN 92.00
DEN 130.08
-29 %
Количина на стоки

Петокрак Облик 30 Pcs/Многу Лабава Spacer Шарм Накит Наоди Деца Дрвени Монистра 15 MM DIY Злато/Sliver Colorfull Дрво Монистра
Боја : како на Сликата
Материјал : дрво
Големина : 15mm
Количина : 30 Компјутери
Употреба : накит производство, штракаат, бебе ѓердани, играчки DIY
Препорачувам
Ве молиме имајте во предвид : 1. стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно. 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
B01608
Објектот Тежина:
25g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Форма:
Ѕвезда
боја:
Злато/Sliver/Дрво/
R

Тие исто така купуваат со овој производ