.

.

JanDeNing Автомобил LED Светло-Водич Задниот Браник Страна Решетката LED Магла Светлина Светилка светилки drl Дење Работи Светла За -2017 Тојота CHR

JanDeNing Автомобил LED Светло-Водич Задниот Браник Страна Решетката LED Магла Светлина Светилка светилки drl Дење Работи Светла

DEN 7392.00
Количина на стоки

Автомобилот Задни Задниот Браник Страна Решетката LED Магла Светлина Светилка светилки drl Дење Работи Светла За 2016-2017 Тојота CHR
Компатибилен автомобили : За 2016-2017 Тојота CHR
Различни региони може да имаат различни верзии, модели компатибилност табела за референтни цели!
Plz потврдете го вашиот автомобил е кочница reflectors е иста форма со обликот на нашите производи.
Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашиот автомобил за нас, ви благодариме!
Карактеристики на производот : кочница светлина + водење на светла за предупредување
•Домување материјал : висок квалитет ABS
•Боја : 3 D Оптички LED брилијантен црвена
•Напон : DC 12 V
•Светлосен Извор : Висок квалитет Led диоди
•Долг животен век
•Лесно да го инсталирате
•Точно одговара и директна замена
•Совршена за 2016-2017 Тојота CHR
Пакетот вклучува :
•2x ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник предупредување Светилки
(Инструкции За Инсталација : Не Се Вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
•Безбедност : LED Опашка Светлина обезбедува со решавачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на 58% од несреќи.
•Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.
•Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни.
•Професионална инсталација Е препорачливо
Инсталирајте Совети :
1 : Инсталација е јасна, се држи на гром или за директно
2 : Инсталација бара да се извади завртки, специјални алатки не се потребни
3 : Инсталација бара некои заеднички алатки,но инсталацијата не е само гром на директно
4 : Инсталација бара некое знаење за делови за автомобили, жица конекција или мотор
5 : Со цел да се инсталира право и работи правилно, професионална инсталација е потребно
** Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.
Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако има)
Детали За Производот
Стилот На :
Осветлување :
Инсталација И Инсталации :
Стил Б :
Осветлување :

Специјални Функции:
Задниот Браник Рефлектор Кочница Светла
Бренд Име:
JanDeNing
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS
Напон:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
2kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ