.

.

50pcs/кутија 15M1 Претходна Направени Sterilized Тетоважа Игли Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачки Челик тетоважа совет тетоважа зафат

50pcs/кутија 15M1 Претходна Направени Sterilized Тетоважа Игли Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Количина на стоки


Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
50pcs/кутија 15 M1 Претходна Направени Sterilized Тетоважа Игли Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачки Челик тетоважа совет тетоважа зафат
Опис :
Име : Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игли
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Количина : 50 PCS
Пакувањето Се Вклучени :
50 * 15 M1 Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игла
Слика Шоу
Услови на Продажба !!!
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти. Може да се врати или размена вашиот item(s) за целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе потпише пакет. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела.
Поштенски и Превозот политика
( 4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа. Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.
(5)Ако би сакале побрзо превозот метод, ти е дозволено да плаќаат екстра превозот надомест за Изразуваат(како на курирската служба DHL,UPS-от, EMS и Fed EX).
Почитувани Купувачи :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања или проблеми во било која точка. Ние сме секогаш тука и подготвен да ви помогне. Ви благодарам многу за сите ваши поддржува!

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Микс Тетоважа Игла
Име:
Еден Оџакот Магнум Тетоважа Игла
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
игла тип:
Еден Оџакот Магнум
Игла Type1:
15M1
Пакување:
50pcs/многу
Тежина:
180g/box
Кутија големина:
17x9x4.0 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ