.

.

100pcs/многу круг kraft рачно изработени со љубов ознака хартија ви благодариме подарок ознака етикета за свадба/бонбони/бебе подароци производи, означување ознака

100pcs/многу круг kraft рачно изработени со љубов ознака хартија ви благодариме подарок ознака етикета за свадба/бонбони/бебе

DEN 103.00
DEN 136.80
-25 %
Количина на стоки


Карактеристики :
1.Нов и висок квалитет 2.Празно дизајн,можете да привлече што ви се допаѓа на неа 3.Добра цена Спецификации : Производ : 100pcs/многу круг kraft рачно изработени со љубов ознака хартија ви благодариме подарок ознака етикета за свадба/бонбони/бебе подароци производи, означување ознака Материјал : Kraft paper Size : 3.5*3.5 cm Боја : се Покаже слика Количина : 100 Pcs
Превозот : 1.Општо земено,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 worday по приемот на вашата исплата,но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент,ако е потребно итно,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. 2.Не ја потврдите адресата и телефонскиот број на кој ќе го остави на нас,телефонски број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето,па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. 3.Корисниците се одговорни за било обичај такси,увозните давачки,а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, секоја граѓанска е одговорноста за својата должност,Ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како подарок или прогласи ниска вредност во фактурата,ако не сте сигурни победи на сопствени правила,ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Повратни информации : Ние негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти;ако има било какви проблеми,pls connact нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние alsp се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации,ви Благодариме! Service : Ако имате било какви прашања,pls не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе се потрудиме,тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас.Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга,ако треба,ве молиме контактирајте не директно,ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга. Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или на нашите производи,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе одговор во рок од 24 часа по приемот на вашата е-пошта. Ви благодариме за доаѓање,добредојдовте повторно!

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Техника:
Печатени
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски,Перат
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
002
Бренд Име:
SLOOBAO
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ