.

.

OKHOTCN Мешани Сок од Портокал Јаболко Зеленчук 5 Парчиња/Set Сликарство Формулиран Слики Модуларен Отпечатоци Постер Дневна Соба Оркестарот

OKHOTCN Мешани Сок од Портокал Јаболко Зеленчук 5 Парчиња/Set Сликарство Формулиран Слики Модуларен Отпечатоци Постер Дневна

DEN 449.00
DEN 816.00
-45 %
Количина на стоки


Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25cm, 20x30 20x40 20x50cm, 30x40 30x60 30x80cm
боја:
Формулиран
Бренд Име:
OKHOTCN
Стил:
Класични
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Уште живот
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
R

Тие исто така купуваат со овој производ