.

.

100PCS Тетоважа Игли Круг Магнум 5RM,7RM.9RM,11RM,13RM,15RM МЕШАНИ ИЗБРАНИ Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачки Челик

100PCS Тетоважа Игли Круг Магнум 5RM,7RM.9RM,11RM,13RM,15RM МЕШАНИ ИЗБРАНИ Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1003.00
DEN 1055.52
-5 %
Количина на стоки

Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.Ви благодариме за соработката.9 RM,11 RM,13 RM,15 RM МЕШАНИ ИЗБРАНИ Тетоважа Игли 316 од не ' Рѓосувачки Челик
Опис :
Име : Круг Магнум Тетоважа Игла
Материјал : 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Количина : 100 PCS
Следните игла големини се слободни да изберат, Минималната количина за секоја големина треба да биде 20pcs ,па можете да го изберат 5 игла големини.Ако не го избере,ние ќе ви го испратиме по случаен избор.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела.
Почитувани Купувачи :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања или проблеми во било која точка.Среќен Шопинг!
Услови на Продажба !!!
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја. Ви благодарам многу за сите ваши поддржува!
.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
(5)Ако би сакале побрзо превозот метод, ти е дозволено да плаќаат екстра превозот надомест за Изразуваат(како на курирската служба DHL,UPS-от, EMS и Fed EX). Ние сме секогаш тука и подготвен да ви помогне.
Достапни Тетоважа Игла Големини :
5 RM Круг Магнум Тетоважа Игла
7 RM Круг Магнум Тетоважа Игла
9 RM Круг Магнум Тетоважа Игла
11 RM Круг Магнум Тетоважа Игла
13 RM Круг Магнум Тетоважа Игла
15 RM Круг Магнум Тетоважа Игла
Слика Шоу
Почитувани Купувачи :
Ве молиме оставете масажа да ни кажете на Тетоважа Игла Големини можете да изберете ,ние ќе го испрати како вашето барање .
Поштенски и Превозот политика
( 4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
100 PCS Тетоважа Игли Круг Магнум 5 RM,7 RM.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа. Може да се врати или размена вашиот item(s) за целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе потпише пакет.

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
Мешани Игла
Име:
Круг Магнум Тетоважа Игла
Количина:
100pcs
Игли Тип:
5RM,7RM.9RM,11RM,13RM,15RM
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик
Кутија големина:
17x9x4.0 cm
игла тип:
круг магнум
R

Тие исто така купуваат со овој производ