.

.

25A Singh Фаза РБС Цврста Состојба Реле Модул AC на AC РБС-25AA за Температура Контролер

25A Singh Фаза РБС Цврста Состојба Реле Модул AC на AC РБС-25AA за Температура Контролер

DEN 229.44
Количина на стоки

Затоа, ве молиме двојно
проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ги купите. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие се согласувате да ги сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. така купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата . Сите предмети ќе биде испратена навремено по плаќање на проверка. Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа , ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.3 см ПС : Ако сакате да ја заштитите ССР, можете да кликнете на за да погледнете повеќе за тоа
Слични Производи од нашата продавница :
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO . Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не ја покривајте предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени.
Цврста Состојба Реле РБС-25 AA AC-AC Реле
Влезен напон : 80-250 VAC Излезен напон : 24-380 VAC Излез тековната : 25 A Работен напон : 250 V Големина : 5. Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Ве молиме НЕ го изберат Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. На пример, Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Оригиналната Состојба и пакување со сите
компоненти, додатоци и прирачник вклучени . Ние прифати lipay,Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука . Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата
врати објектот. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ & КОНТАКТ СО НАС НА :
1. ПРЕВОЗОТ :
1. Или, ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање.

Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Употреба:
Заштитни
Бренд Име:
SINOTIMER
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
РБС-25AA
Теорија:
цврста состојба реле
димензија:
57.4 L*44.8 W*H 28.0
На текст:
80-250V AC
Излезниот Напон:
24-380V AC
Излезна Струја:
25A
R

Тие исто така купуваат со овој производ