.

.

Меки Силиконски Винил 55cm Раѓа Бебе Девојка Кукла Смири Lifelike Бебиња се игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ Подарок

Меки Силиконски Винил 55cm Раѓа Бебе Девојка Кукла Смири Lifelike Бебиња се игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ Подарок

DEN 3215.00
DEN 3782.40
-15 %
Количина на стоки


Меки Силиконски Винил 55cm Раѓа Бебе Девојка Кукла Смири Lifelike Бебиња се игра играчка куќа за Деца е Роденден на Божиќ Подарок
[опис на производот]
Големина : околу 55 сантиметри
Тежина : нето тежина е околу 1.2 килограми, и пакување е околу 1.3 килограми.
Структура : на главата и екстремитетите се направени од увезени мека силика гел, телото е памук тело, многу мека, бебе екстремитети може да се движат, можат да седат и лежат долу, не може да издржи, не може да се зборува; платно кукла не може да внесувате вода.
Очи : Отворете очи кукли производство на високо - одделение акрилик очи за Тајван; очите ќе не трепка. Очите во близина на кукла е очи.
Коса : М-р Haimao, рака импланти, препорачливо е да чешел чешел со метални чешел.
Фустан : земете одговараат како слика. Ако треба да се промени вашата облека на вашиот сопствен, препорачливо е да се купи на бебето NB или 0-3 месец големина.
Бидете внимателни : Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!

Бренд Име:
ANUOTONG
Материјал:
Гума
Тип:
Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
jw-8
Форма:
1/3
Карактеристики:
Модел,Мека
Пол:
Унисекс
Батеријата:
NO
Димензии:
55cm
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли
Обликот Категорија:
Карактер
Материјал:
Пластични, Силикони
Висина:
55 см
R

Тие исто така купуваат со овој производ