.

.

12PK За Брат LC123 Мастило Компатибилен Кертриџ За MFC-J4510DW MFC-J4610DW Принтер Ink Кертриџ LC 123 MFC-J4410DW J4710DW

12PK За Брат LC123 Мастило Компатибилен Кертриџ За MFC-J4510DW MFC-J4610DW Принтер Ink Кертриџ LC 123 MFC-J4410DW J4710DW

DEN 902.00
DEN 959.52
-6 %
Количина на стоки


12 PK За Брат LC123 Мастило Компатибилен Кертриџ За MFC-J4510 DW MFC-J4610 DW Принтер Ink Кертриџ LC 123 MFC-J4410 DW J4710 DW
LC123 Б.К/C/M/Y Компатибилни, Мастило Кертриџ Пакет Вклучуваат (3 BK+3 C+3 Y+3 M)
3 Парчиња LC123 Црно Мастило Кертриџ 3 Парчиња LC123 Синозелена Мастило Кертриџ 3 Парчиња LC123 Маг. Мастило Кертриџ 3 Парчиња LC123 Жолта Мастило Кертриџ

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Tatrix Меѓународни
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
lc121
Модел:
lc121
мастило статус:
целосна мастило
Функција:
Компатибилен
Боја 1:
BK
Бојата 2:
Синозелена
Боја 3:
МАГЕНТА
Бојата 4:
Жолта
is_customized:
Yes
За брат:
Yes
шарени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ