.

.

10sets 10pcs по поставите 9.0 cm lenght Слатка Уникатен еластична конска опашка носители венчиња,деца scrunchie коса врски,Врски Плетенки Плетенки

10sets 10pcs по поставите 9.0 cm lenght Слатка Уникатен еластична конска опашка носители венчиња,деца scrunchie коса врски,Врски

DEN 566.40
Количина на стоки

0 cm должина, бела мини гума Hairband за Јаже конска опашка,бела Носителот на Еластични Влакна Бенд ,Врски Плетенки Плетенки US$ 6.24 /многу
200 парчиња / многу
Зделка за Рефус црна крие hairnets за задржување на пони опашки и bunhead или линија на перики со добра еластична US$ 16.65 /многу
200 парчиња / многу
Зделка за Рефус сребрен финиш 4mm метал snap копчиња со дупки и KNK зборови за еластична конска опашка на олово слободни и nickle free US$ 8.86 /многу
2000 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 2,5 mm црни еластична пони опашка носители со лепење врска US$ 8. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.26 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус уникатен сребрен финиш влече метал пролет коса клип за прикачување шарм,слатки деца " коса додатоци US$ 12. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост.89 /многу
1000 парчиња / многу
4. Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот.
1)Материјал : ,еластичен
2)Должината на кругови : за 9.0 cm
3) За Мулти, можете да изберете било стилови да се меша, но ве молиме, ве молиме оставете порака за тоа како да се меша кога ќе се воспостави ред, или ние ќе се измеша со случаен избор
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
ЗДЕЛКА за РЕФУС 10 бои мешани 2mm еластична конска опашка на сопствениците, со лепење конекција,2mm шарени еластична венчиња US$ 12.08 /многу
50 парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand мали димензии транспарентен бела пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 7.74 /многу
50 парчиња / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл.40 /многу
50 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm црна еластична пони опашка носители со лепење врска US$ 12.35 /многу
20 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm бела еластична пони опашка носители со лепење конекција,бела еластична коса врски US$ 10.6" должина бела мини гума Hairband за Јаже конска опашка,бела Носителот на Еластични Влакна Бенд,Врски Плетенки Плетенки US$ 8.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.87 /многу
50 парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 9 бои мешани 2mm еластична пони опашка носители со еден пластични цвет влошки за да прикачите шарм& ткаенина цвеќиња US$ 18.97 /многу
200 парчиња / многу
Зделка за Рефус снежана пластични топката затки за конска опашка,пластични топката конектори US$ 8.97 /многу
200 парчиња / многу
Зделка за рефус Stardand средни црна пластика манжетни за прикачување на додатоци на еластична бендови US$ 8.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FS2541
Бренд Име:
MAUTSU
Материјал:
Spandex,Најлон
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Тип:
еластична венчиња
R

Тие исто така купуваат со овој производ