.

.

JHNBY ААА Мал Зелен Песок, Камен Висок квалитет 2mm Круг Природен Камен 38cm влакно Лабава монистра за хривнија Накит одлуки DIY

JHNBY ААА Мал Зелен Песок, Камен Висок квалитет 2mm Круг Природен Камен 38cm влакно Лабава монистра за хривнија Накит одлуки

DEN 206.00
DEN 411.84
-50 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XST003
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Бренд Име:
JHNBY
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
2.17g/strand
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
ааа природен камен
Име:
Зелен песок, камен
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY додатоци
Објектот Ширина:
2mm~2.1mm
Долго влакно:
38cm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
0.8 mm
Набавка на услуга:
трговија на големо,пад на превозот
Количина:
190pcs~205pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ