.

.

5pcs Светкавиот CZ циркон Микро Отвори Конектор Нараквици Накит ,Круг CZ Монистра Boho Нараквици со прилагодливи циркон синџир BG89

5pcs Светкавиот CZ циркон Микро Отвори Конектор Нараквици Накит ,Круг CZ Монистра Boho Нараквици со прилагодливи циркон синџир

DEN 1814.00
DEN 2016.00
-10 %
Количина на стоки


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Метална Боја : Сребрена / Gold / Розово Злато / Пиштол метал
Количина : 5 парчиња
Конектор Големина : Прибл 21.5 mm
Синџир Должина : Приближно 25 см( Прилагодливи Синџир )
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
JUSTWELL
Стил:
Етнички
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
BG89
R

Тие исто така купуваат со овој производ