.

.

P172113 Најновите панк стил добро се водат памук мода 5cm обичен бисер и бои занитвам headwear солидна headband за жени

P172113 Најновите панк стил добро се водат памук мода 5cm обичен бисер и бои занитвам headwear солидна headband за жени

DEN 518.40
Количина на стоки


P172113 Најновите панк стил добро се водат 100% памук мода 5cm обичен бисер и бои занитвам headwear солидна headband за жените Возрасни Големина : см Обичен издишан headwrap : должина беа 25,5-26.5(*2) * ширина 5cm Стил Мода Шаблон Тип Солидна Род Жени Ширина 5cm Висина 26-27cm Пакетот Вклучува; 1 x headband секој пп торба. Памучна ткаенина своч( 6pcs за custom); Ние се прифати обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Ние прифаќаме обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Ние прифаќаме обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Ние прифаќаме обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Секој месец ќе ги ажурира нов дизајн, сите нови дизајни се стави во каталог, оставете ги вашите e-mail пораки, ние ќе ви пошта целосен каталог на turbans со ГОЛЕМО $$.

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
P172113
R

Тие исто така купуваат со овој производ