.

.

Бесплатен превозот 2018 нови Sentai G36 пригушувач додатоци производител на електрична вода пиштол парична казна додатоци Интелигенција состави

Бесплатен превозот 2018 нови Sentai G36 пригушувач додатоци производител на електрична вода пиштол парична казна додатоци Интелигенција

DEN 426.24
Количина на стоки


боја:
1pcs
Број На Модел На:
gun7
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
PB Радосна торба
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Тип:
Играчка Пушка Пиштол
Предупредување:
No
Карактеристики:
Мини
R

Тие исто така купуваат со овој производ