.

.

MASIKEN паметен Телефон, Таблета Следи Sunshade Худ Замена За DJI Mavic Pro/Искра Phantom3/4 Инспирира 2/1 Силикон делови

MASIKEN паметен Телефон, Таблета Следи Sunshade Худ Замена За DJI Mavic Pro/Искра Phantom3/4 Инспирира 2/1 Силикон делови

DEN 396.00
DEN 471.36
-16 %
Количина на стоки


MASIKEN паметен Телефон, Таблета Следи Sunshade Худ Замена За DJI Mavic Pro/Искра Phantom3/4 Инспирира 2/1 Силикон делови
Пакет 1 : за 4.3" паметни телефони
Пакет 2 : за 5.5" паметни телефони
Пакет 3 : за 7.9" ipad mini
Пакет 4 : за 9.7" ipad таблети
Функција : ги Следи Sunshade худ серија За DJI mavic pro /ИСКРА /Фантом 3/4 pro / инспирира 2/1,Osmo Следи како за i Pad/Samsung Galaxy Tab, за i Phone и другите паметни телефони Засенчување крајната решение со Висок квалитет на СТП кожата топло пресување ,висока прецизност моделирани Силикон делови Сите опкружувачки комбинација на брзо ослободување Подобро визуелно искуство Беспрекорна надградба Одлична технологија Водоотпорен надградба 4 големина за избор : за 9.7" ipad таблети , за 7.9" ipad mini, за 5.5" паметни телефони, за 4.3" паметни телефони
Пакување вклучува : 1* следење ХУД(следи и контролор, не се вклучени)

Пакет:
Пакет 1, Пакет 2, Пакет 3, Пакет 4
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Големина:
/
Пакет:
Yes
Тежина:
50/170g
Бренд Име:
MASiKEN
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
EDJP422
Тип:
За DJI Mavic Pro/Искра Phantom3/4 Инспирира 2/1
Употреба:
За iPad/Samsung Galaxy Tab, iPhone и другите паметни телефони
Функција:
Висок квалитет на СТП кожата топло пресување ,висока прецизност моделирани Силикон par
Големина:
4.3/5.5/7.9/9.7 inch
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
R

Тие исто така купуваат со овој производ