.

.

Новороденчињата Круна Капчиња Headband Hairbands Костим Мека Симпатична Облека За Фото Шапка Капа

Новороденчињата Круна Капчиња Headband Hairbands Костим Мека Симпатична Облека За Фото Шапка Капа

DEN 136.32
Количина на стоки


Стил : Круната Headband
Предложи возраст : 0-12 месеци
Шефот на турнеја : Прибл. 36cm / 14.2
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days dhl.com EMS Околу 3 -7 дена ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена 17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена 4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
bestybt
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YBT30179
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
Бои:
14 бои
Материјал:
џемпер коса, лак
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
моден стил:
Моден Божиќ Headband
is_customized:
Crochet Baby Outfits
бебе се поклонува:
Бебе Слика Шапка Капа
превозот:
бебе beanie Плетени капа
hairband Тип:
Поставен hairband
Пол:
новороденче фотографија реквизити,бебе капи,новородените шапка
R

Тие исто така купуваат со овој производ