.

.

10Pcs Природен камен Druzy Монистра, Отворајќи Кристал Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит BD06

10Pcs Природен камен Druzy Монистра, Отворајќи Кристал Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит BD06

DEN 778.00
DEN 864.00
-10 %
Количина на стоки


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Природата Кристал Кристал, Камен
Количина : 10 парчиња
Мерењето на ова лежиште е приближно : 14-15mm
(Големини ќе се разликува малку за секој монистра)
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
BD06
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
JUSTWELL
R

Тие исто така купуваат со овој производ