.

.

Andralyn Мода Вистинска Кожа Козметички Торба 2018 Нови Двојно Патент Спојки Торба за Жените Женски Toiletry Торба Организатор

Andralyn Мода Вистинска Кожа Козметички Торба 2018 Нови Двојно Патент Спојки Торба за Жените Женски Toiletry Торба Организатор

DEN 489.00
DEN 670.08
-27 %
Количина на стоки

Andralyn Мода Вистинска Кожа Козметички Торба 2018 Нови Двојно Патент Спојки Торба за Жените Женски Toiletry Торба Организатор
S hipment :
Ние обично брод објектот во рок од 2 до 5 дена по плаќање на 24 часа.
Ние се обезбеди дека сите на следење на број може да се следи ,и можете да ги пратите на : 17track.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Стр ayment :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ,Кредитни Картички,Запад Унија,итн.
Од Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој клиенти им понуди на полно име пред да се плати во вашата нарачка адреса.
Р eturns :
Ако не сте задоволни со нашите производи,можете да го вратите во рок од 5 дена кога ќе ја добијат.
Но, треба да сноси товар,откако ќе ги примите врати пратката,ние ќе рефундирање на вас или препратете го објектот за да што побрзо.
Ако примите скршени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде попуст на вашата следна цел,
дури и наплата или да се замени со нова, по провери тоа. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред превозот.
Повратни информации :
Тоа е наша должност е да задоволни со тебе,и вашите позитивни повратни информации е многу важно за нас.
Откако си ја примил пратката, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,
ве молиме не заборавајте да се потврди примени и ни даде позитивни повратни информации со 5stars.
И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации.
Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.

Големина:
L
Тип На Објект:
Козметички Случаи
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
3.5cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Перница
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
10cm
Број На Модел На:
C-256
Бренд Име:
Andralyn
Објектот Тежина:
120g
Објектот Должина:
17cm
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
камен шема
боја:
Вино црвена, црна, сина, сива, розова, виолетова
Должина:
Краток став
Виткање:
1fold
Применливи прилики подароци:
Роденден, празник
Применливи пол:
жена
Тврдост:
Мека
Торба Форма:
Хоризонтална плоштадот тип
Стил:
Корејската верзија
Пакет внатрешната структура:
Банкноти држачот за внатрешни патент торба
Оглас Година сезона:
Во текот на летото на 2018
R

Тие исто така купуваат со овој производ